HALTIDER

Hal A

HAL AMANDAGTIRSDAGONSDAGTORSDAGFREDAGLØRDAG
15.15 – 15.30Håndbold U 4/6 mix årg. 2012/2015
15.30 – 16.00Håndbold U 4/6 mix årg. 2012/2015
16.00 – 16.30Håndbold U11 Piger årg. 2008+09Håndbold U 4/6 mix årg. 2012/2015
16.30 – 16.45Bold & Leg (til og med) årg. 2013Håndbold U11 Piger årg. 2008+09
16.45 – 17.00Badminton
Ungdom
Bold & Leg (til og med) årg. 2013 Håndbold U11 Piger årg. 2008+09
17.00 – 17.15Badminton
Ungdom
Bold & Leg (til og med) årg. 2013Håndbold U11 Piger årg. 2008+09 Håndbold U8+U9 årg. 2010+11
17.15 – 17.30Badminton
Ungdom
Håndbold U6+U7 mix årg. 2012+13Håndbold U11 Piger årg. 2008+09 Håndbold U8+U9 årg. 2010+11
17.30 – 17.45Badminton
Ungdom
Håndbold U6+U7 mix årg. 2012+13Håndbold U13 Drenge årg. 2006+07Håndbold U8+U9 årg. 2010+11
17.45 – 18.00Badminton
Ungdom
Håndbold U6+U7 mix årg. 2012+13 Håndbold U13 Drenge årg. 2006+07 Håndbold U8+U9 årg. 2010+11
18.00 – 18.15Badminton senior/familierHåndbold U6+U7 mix årg. 2012+13
——————————— Håndbold U8+U9 årg. 2010+11
Håndbold U13 Drenge årg. 2006+07
18.15 – 18.30Badminton senior/familier Håndbold U8+U9 årg. 2010+11 Håndbold U13 Drenge årg. 2006+07
18.30 – 19.00Badminton senior/familier Håndbold U8+U9 årg. 2010+11 Håndbold U13 Drenge årg. 2006+07
19.00 – 19.15Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05 Håndbold Herrer Senior: Serie 2Håndbold Dame Senior: Serie 2+3
19.15 – 19.30Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05 Håndbold Herrer Senior: Serie 2 Håndbold Dame Senior: Serie 2+3
19.30 – 19.45Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05 Håndbold Herrer Senior: Serie 2 Håndbold Dame Senior: Serie 2+3
19.45 – 20.00Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05 Håndbold Herrer Senior: Serie 2 Håndbold Dame Senior: Serie 2+3
20.00 – 20.30Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05 Håndbold Herrer Senior: Serie 2 Håndbold Dame Senior: Serie 2+3
20.30 – 21.00Badminton senior/familier Håndbold U15 Drenge årg. 2004+05

Hal B

HAL BMANDAGTIRSDAGONSDAGTORSDAGFREDAGLØRDAG
16.30 – 16.45Forældre/Barn 1-3 år
16.45 – 17.00Krudtugler 3-6 år Forældre/Barn 1-3 år
17.00 – 17.30Krudtugler 3-6 år Forældre/Barn 1-3 år Tons og Tummel 0. – 2. klasseStyrketræning via gymnastik Damehold
17.30 – 17.45Krudtugler 3-6 år Tons og Tummel 0. – 2. klasse Styrketræning via gymnastik Damehold
17.45 – 18.00Tons og Tummel 0. – 2. klasse Styrketræning via gymnastik Damehold
18.00 – 18.30Bold og Balance DamerHif Fit Dance 14 år og opJuniorspring 3. klasse og opJuniorgirls 2. – 3. klasse
18.30 – 19.00Bold og Balance DamerHif Fit Dance 14 år og op Juniorspring 3. klasse og op Juniorgirls 2. – 3. klasse
19.00 – 19.15Juniorspring 3. klasse og op Badminton senior/familier
19.15 – 19.30Badminton senior/familier
19.30 – 20.00Badminton senior/familier
STADION – Efterår 2019